Šnúrky do topánok Tubelaces Flat - čierne

Šnúrky do topánok Tubelaces Flat - čierne
  • Šnúrky do topánok Tubelaces Flat - čierne
  • Značka: Tubelaces
  • Kód tovaru: 10153P-black

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo až do 10.1.2024. Viac....

Klasické šnúrky od kvalitnej značky Tubelaces. Prinášajú možnosť osviežiť vaše staré topánky. Vďaka tejto zmene perfektne doladíte vás outfit.

Dĺžka týchto štýlových šnúrok je 90 cm, 120 cm alebo 140 cm - podľa vášho výberu.

Cena za 1 balenie = 1 pár šnúrok.

Parametre
Šírka (cm)0,9
Materiál100% polyester
Šnúrky do topánok Tubelaces Flat - bieleŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - burgundyŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - červenéŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - fialovéŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - hnedéŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - khakiŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - modréŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - navyŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - neónovo zelenéŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - oranžovéŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - oranžové svítícíŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - ružové svítícíŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - svetlo červenéŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - svetlo modréŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - svetlo oranžovéŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - svetlo ružovéŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - svetlo sivéŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - svetlo zelenéŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - tmavo červenéŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - tmavo ružovéŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - tmavo sivéŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - zelenéŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - zlatéŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - žltéŠnúrky do topánok Tubelaces Flat - žlté svítící

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Farby

čierna