Šnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - béžové-hnedé

Šnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - béžové-hnedé
  • Šnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - béžové-hnedé
  • Šnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - béžové-hnedé
  • Značka: Tubelaces
  • Kód tovaru: 10597P-timberbrown

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Šnúrky Tubelaces vám prinášajú možnosť osviežiť vaše staré topánky. Vďaka tejto zmene perfektne doladíte vás outfit. Model Multi je vyrobený vo farebnej kombinácii.

Dĺžka týchto štýlových okrúhlych šnúrok je 130 cm alebo 150 cm, podľa Vášho výberu.

Cena za 1 balenie = 1 pár šnúrok.

Parametre
Materiál60% bavlna, 40% polyester
Šnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - biele-červenéŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - biele-fialovéŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - biele-navyŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - biele-oranžovéŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - biele-ružovéŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - biele-zelenéŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - biele-zlatéŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - biele-žltéŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - červené-čierneŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - čierne-oranžovéŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - čierne-ružovéŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - čierne-sivéŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - čierne-zelenéŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - čierne-zlatéŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - čierne-žltéŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - sivé-bieleŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - sivé-červenéŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - sivé-navyŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - sivé-oranžovéŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - sivé-ružovéŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - sivé-zelenéŠnúrky do topánok Tubelaces Rope Multi - sivé-žlté

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz